Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

AVM ve Karma Projeler üzerine 10 yıllık deneyimlerimizi sizin için en doğru yöntem ve strateji planlarını proje özelinde belirliyoruz, sıkı bir mühendislik disiplini ile ilerleyerek projelerinizin başarıya ulaşmasını hedefliyoruz.

Alfa Prime olarak sağlamış olduğumuz çözüm ortaklıkları ile yatırımcı ve perakendeci memnuniyetini yatırımcılarımıza, çalışanlarımıza ve çözüm ortaklığı yaptığımız kurumsal yapıya sahip olan mağazacılık zinciri ve perakendelerimiz ile birlikte başarmaktayız.

Azerbaycan’daki Af Mall, Baku Park Alışveriş Merkezi gibi büyük projelere verdiği hizmetlerle başarıya imza atan kuruluşumuz verdiği çeşitli danışmanlık hizmetleriyle kuruluş ideolojisine sadık kalarak sağlamış olduğumuz çözüm ortaklıkları ve kazandığı çözüm odaklı bakış aşısıyla projeleri titizlikle sürdürmektedir.

Alfa Prime alt yapımızda Yatırım, Yönetim ve Üretim hizmetlerimizle işletmecilerimizin karşılaştığı ve de karşılaşabileceği teknik, işlevsellik, fiziki ve ticari durumlara hakim olmamız en önemlisi aynı dili konuşuyor olmamızın bizler ve yatırımcılarımız için büyük kolaylık sağladığını düşünüyoruz.

Devamlılık ve verimliliğin sürdürülebilir olması için iyi bir yönetim stratejisi ile hareket ederek tüm iş süreçlerini titiz bir şekilde analiz ederek projeleri yenilikçi bir yaklaşımla yürütmekteyiz. Uzman, deneyimli ve kalifiye kadromuzla yatırımlarınızı markanızı, işinizi, sizi destekleyerek geliştiriyoruz ve doğru çözümler üretiyoruz.

İşinizi birlikte büyütüyoruz

Adres

Türkiye —
Prof. Dr. Turan Güneş Cad. No: 140/AB
Zeytinburnu 34025 İstanbul

Bizi Takip Edin
Haber Bülteni
[mc4wp_form id="461" element_id="style-9"]

© 2024 Alfaprime.com.tr. Design by Citrus