Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Alfa Prime Mühendislik olarak Yönetim Hizmetleri konusunda tüm işlerin gerçek uzmanlar tarafından takip edilerek yönetim hizmetlerinde size uygun yolun izlenmesi ve doğru çözüme gidilmesi üzerine size çözümlerimizi titizlikle seçerek sunuyoruz.

Alfa Prime Mühendislik olarak Yönetim Hizmetleri konusunda tüm işlerin takibi gerçek uzmanlar tarafından yapılmaktadır. Her türlü tesisin hizmet ihtiyaçlarına “tek elden” çözümler üretiyor ve Alfa Prime Mühendislik olarak yaşam alanlarının doğru yöntemlerle yönetilmesine olanak tanıyoruz. Böylelikle sizler ekonomik olarak kaynaklarınızı daha etkin bir biçimde kullanabiliyorsunuz. Bunları gerçekleştirirken de operasyonel süreçlerimizde gerçek zamanlı özgün iş takip devreye sokarak hizmetlerimizde fark yaratıyoruz.

Yönetim Hizmetleri kapsamında gerek yerel gerek uluslararası ölçekte yönettiğimiz projelerden kazandığımız tecrübeleri sizinle paylaşmaya hazırız. Azerbaycan ve Emea Bölgelerinde yürüttüğümüz Shahdag Summer & Winter Tourism Complex Projesi, Baku Plaza LLC, Park Bulvar Shopping Center, Flame Towers Mixed Use Project gibi büyük çaplı projelerden kazandığımız tecrübeyi sizinle paylaşmaya hazırız. Yönetim hizmetlerimizde bina, site ve komplexlerin yönetilmesi açısından en üst düzey hizmetleri verebiliyoruz. Ölçekten bağımsız, Karma Proje, iş sitesi, AVM yönetim hizmetleri dahil olmak üzere alanımızda her türlü Yönetim Hizmetleri’ni en iyi seviyede verebilecek seviyedeyiz.

.

İşinizi birlikte büyütüyoruz

Adres

Türkiye —
Prof. Dr. Turan Güneş Cad. No: 140/AB
Zeytinburnu 34025 İstanbul

Bizi Takip Edin
Haber Bülteni
[mc4wp_form id="461" element_id="style-9"]

© 2024 Alfaprime.com.tr. Design by Citrus