Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Hem ulusal hem uluslararası platformda sizin ve şirketinizin mevcut ya da potansiyel yatırımları için profesyonel işbirliğini en önemli prensip olarak benimsiyoruz. Uzun yılların getirdiği tecrübeler, başarılar ve çalışmalar sayesinde her türlü sektör ve alanda yatırım danışmanlığı hizmeti verebiliyoruz.

Doğru analiz ve ön incelemeler ile risk profili ve getiri hedefleme çalışmaları ile yatırımlarınıza doğru ve tutarlı hedefler çıkarıyoruz. Gayrimenkul, Üretim, Pazar, Menkul Değer,, Para ve Sermaye piyasası vb konularda ulusal ve uluslararası deneyimlerimizi sizinle paylaşarak yatırım kararlarınızı alırken yalnız olmadığınız hissettirmeyi ve başarılı yatırımlar üretiyoruz.

Gayrimenkul yatırımları, Marka ve Franchise yatırımları, Master Franchise yatırımları gibi konularda hem yatırım öncesi çalışmalarını yaptığımız gibi hem de sonrasında yatırım ve yönetim danışmanlık hizmeti sunabiliyoruz. Tüm yatırım süreçlerinin en başından en sonuna kadar sizlerle birlikte başarıya doğru ilerlemeyi hedefliyoruz.

Türkiye pazarında olduğu kadar Azerbaycan ve Bölge pazarlarında da uzun yılların verdiği deneyim ile yatırımlarınızı güvenle ve tutarlı hedeflere ulaşmak için doğru adımlar atıyoruz.

Yatırımlarınızı, hedefleri ve montanları bakımından da ayırım yapmayarak küçük ölçeklerden büyük projelere kadar aynı ilgi ve alakayı gösteriyor, tutarlı planlamalar ve esnek yönetim ile doğru hedeflere ulaşılmasını sağlıyoruz.

İşinizi birlikte büyütüyoruz

Adres

Türkiye —
Prof. Dr. Turan Güneş Cad. No: 140/AB
Zeytinburnu 34025 İstanbul

Bizi Takip Edin
Haber Bülteni
[mc4wp_form id="461" element_id="style-9"]

© 2024 Alfaprime.com.tr. Design by Citrus