Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Alfa Prime profesyonel yönetim hizmetlerinin yanısıra AVM’lerde inşaatın planlama safhasından itibaren AVM yönetim hizmetleri ve yönetim danışmanlığı hizmetleri sunarak yatırımcıya en presantabl hareket tarzını bulmasına yardım etmektedir.

AVM’lerin yönetiminde iyi bir organizasyon kurmak atılacak en önemli adımlardan biridir. Diğer konular ise herkesin görev ve sorumluluklarını belirlemek, işletme projesini hazırlamak ve denetim ve kontrol sistemlerini tam işletmek olarak sıralanabilir. Daha önce Azarbaycan, Türkiye ve Emea Bölgesi’nde yürüttüğümüz AVM projelerinden kazandığımız deneyim ve network sayesinde size en uygun Yönetim Hizmetleri’ni sunmaktayız.

Alfa Prime AVM Yönetim danışmanlık hizmetini verdiği tesislerde, uzman ve uluslararası tecrübeli personeli ile müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir. Alfa Prime AVM Yönetim Hizmetleri olarak AVM’nizin marka değerini yükseltecek ve katma değer sağlayacak fikirlerimizi dinlemek ve bu fikirleri hayata geçirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İşinizi birlikte büyütüyoruz

Adres

Türkiye —
Prof. Dr. Turan Güneş Cad. No: 140/AB
Zeytinburnu 34025 İstanbul

Bizi Takip Edin
Haber Bülteni
[mc4wp_form id="461" element_id="style-9"]

© 2024 Alfaprime.com.tr. Design by Citrus