Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Marka Yatırım ve Yönetimi, şirketler için en önemli süreçlerden biri olmakla beraber, marka yönetimi hayati bir önem taşır. Markalaşma ve marka konumlandırması açısından büyük önem taşıyan bu süreç, bir markanın gelişimi ve başarıyı devam ettirmesindeki en önemli faktördür.

Marka yönetiminde; marka kararları, marka stratejileri, marka kimliği, marka konumlandırması ve belirlenen pazarlama kararları göz önünde bulundurularak belirlenen hedefler doğrultusunda çeşitli stratejiler hayata geçirilir. Marka yönetimi daima müşteriyi ön planda tutarak, müşteri odaklı bir sistem olarak işler.

Bu süreçte iki önemli karar alanı dikkate alınır. Temel marka stratejisi kararları ve pazarlama karması kararlarıdır. Marka yönetimi, kısa vadeli hedefler belirleyerek uzun vadeli sonuçlara ulaşmayı hedefler. Bu yüzden markanızın, deneyimli ve kalifiye ekibimizle en uygun platform ve mecralarda konumlandırarak planlı bir programla hedefine ulaşmasında profesyonel destek sağlıyoruz. Size ve markanıza göre belirleyeceğimiz bu yolda size geniş bir planda danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

İşinizi birlikte büyütüyoruz

Adres

Türkiye —
Prof. Dr. Turan Güneş Cad. No: 140/AB
Zeytinburnu 34025 İstanbul

Bizi Takip Edin
Haber Bülteni
[mc4wp_form id="461" element_id="style-9"]

© 2024 Alfaprime.com.tr. Design by Citrus